Objawy - nadcisnienie-tetnicze

Nadciśnienie tętnicze

objawy.org.pl

Forum

naturalnie wysokie ciśnienie krwi (Kasia)
Ja mam pytanie odnosnie wysokiego cisnienia krwi. Odkad pamiętam miałam zawsze bardzo wysokie cisnienie jednak nie mialam przy tym zadnych dolegliwosci fizycznych. Czy oznacza to, ze jestem bardziej podatna na zachorowanie np. na cukrzyce niz osoby z normalnym cisnieniem tętniczym?
(więcej...)

1
jak bardzo zwieksza cisnienie? (Piotr)
Nie wiecie moze czy istnieje jakas tabela, ktora obrazowalaby jakie uzywki czy produkty najbardziej przyczyniaja sie do wysokiego cisnienia?
(więcej...)

1
Czy mam nadciśnienie ? (arek)
Raczej nie ma przeciwwskazań. Jednak zanim weźmiesz jakieś leki, to przeczytaj najpierw ulotkę. Możesz też skonsultować się z lekarzem albo farmaceutą.
(więcej...)

6
co mi grozi (Timbarland)
mam wysokie nadciśnienie.zanim zaczęłam leczyć miałam 200/120.obecnie nie przekracza 140/95, ale czasami złe się czuję;zaburzenia widzenia przy pochylaniu się i prostowaniu,zawroty głowy, osłabienie,nietolerancja wysokiej temperatury tzn.powyżej 20C źle się czuję.wyniki badań są OK, nie używam soli,nie palę, nie jadam tłusto.Jaki wysiłek fizyczny jest dla mnie wskazany, a czego powinnam unikać?czy jeżeli się leczę mogę czuć się bezpiecznie tzn. nie grozi mi zawał lub wylew?
(więcej...)

1
Jak leczyć? (Tomek)
Badania wykazały, że mam nadciśnienie. Co należy przyjmować przy nadciśnieniu?
(więcej...)

1
nadciśnienie w ciąży (Dudzia)
Jestem dopiero w początkowej fazie ciąży, a pomiary ciśnienia często wychodzą ponad normę. Co robić w takiej sytuacji, jakie leczenie mnie czeka?
(więcej...)

1

Dodaj nowy temat:

Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Które zwierze szczeka: pies czy kot?

Pozostałe tematy: